Quantcast
Channel: Manipulacije ljudima – Transformacija Svijesti
Viewing all articles
Browse latest Browse all 441

Ako cjepiva ne štite od virusa, koja je onda njihova svrha?

$
0
0
 

Informacije iz Izraela govore o skoku novooboljelih bez obzira što je 60% populacije cijepljeno s obje doze. Interesantno je što se tiče delta-soja, da je preko 50% novooboljele populacije cijepljeno, pa se postavlja logično pitanje, ako cjepiva ne štite od virusa, što se i sa kojom svrhom ubrizgava ljudima u tijelo?

Ne, ne donosimo apsolutan odgovor na ovo pitanje, ali u nastavku možete vidjeti neka znanstvena istraživanja i činjenice, koje možda ukazuju na odgovor.


O proteinu “magneto” koji je dobiven genetskim inženjeringom smo pisali OVDJE, a u videu kojega možete pogledati u nastavku profesor Tomislav Terzin govori o bio tehnologiji kao i ostalim znanstvenim postignućima na tom području.

Isto tako donosimo vam i video vezan uz grafenov oksid čija svrha u covid cjepivu nije poznata, pošto nema ljekovita svojstva, na što je upozorio i imunolog Sladoljev.

Tomislav Terzin – PONAŠANJE NA DALJINSKO UPRAVLJANJE


Dr. Jane Ruby razgovara sa Stewom Petersom o rezultatima upravo objavljenog preliminarnog izvješća skupine španjolskih znanstvenika koji se nazivaju “La Quinta Columna”, a koji su otkrili da svaka doza Pfizerovog cjepiva (Comirnaty) sadrži 99,99% otrovne industrijske kemikalije grafenovog oksida i neznatnu količinu RNK.

Izvor: kaleidoskop



Grafenov oksid, materijal sačinjen od samo jednog sloja atoma, nastaje reakcijom praha grafita i jakih oksidacijskih sredstava. Zbog mogućnosti brze pretvorbe u grafen, u posljednje je vrijeme uspio zainteresirati širu znanstvenu zajednicu.

Izvor: https://geek.hr/znanost/clanak/nova-primjena-najtanjeg-materijala-na-svijetu/#ixzz70Jcc8pdO

Grafen (prema grafit) je sloj grafita debljine jednoga atoma i duljine do nekoliko mikrometara, dvodimenzionalna mreža ugljikovih atoma šesterokutne (heksagonalne) strukture. Zbog iznimnih mehaničkih svojstava (velike gustoćečvrstoćeelastičnosti), velike električne vodljivosti i gotovo potpune prozirnosti može se primijeniti u zradi kompozitnih materijalaelektroničkih i logičkih sklopova, te zaslona osjetljivih na dodir (engtouch screen) i sunčanih članaka[1]

Grafen je dvodimenzionalna ugljikova struktura debljine jednog atoma. Dvojica znanstvenika Andre Geim i Konstantin Novoselov izdvojili su je 2004. iz dijela grafita. Za izdvajanje su rabili ljepljivu traku i tako prvi put dobili minijaturne djeliće tog materijala. Grafit debljine jednog milimetra sadrži tri milijuna slojeva grafena naslaganih jedan na drugi koji su međusobno labavo povezani.

Grafen je gotovo potpuno proziran, ali je istodobno i toliko gust, da ni najmanji atomi plina ne mogu proći kroz njega. Kao provodnik struje je jednako dobar kao i bakar. Grafen ima kao materijal izuzetno specifična svojstva. To je veliki kristal, koji je vrlo čvrst – sto puta jači od najjačeg čelika – a može se rastegnuti i do 20%.

Grafen je istovremeno i najtanji i najjači poznati materijal. Otkriće se odmah odrazilo na brojna druga područja znanosti, od kvantne fizike do praktične elektronike.

Budući da je gotovo providan i dobar je električni vodič, grafen je prikladan za izradu providnih zaslona osjetljivih na dodir, svjetlosnih panela i solarnih članaka. Pomiješan s plastikom, omogućava izrade laganih i superjakih kompozitnih materijala za sljedeću generaciju satelitazrakoplova i automobila.

Grafen nudi fizičarima mogućnost za proučavanje dvodimenzionalnih materijala s jedinstvenim svojstvima i zahvaljujući njemu mogući su pokusi koji omogućuju nove uvide u pojave kvantne fizike. Očekuje se da će grafenski tranzistori zamijeniti silicijske i omogućiti izradu još djelotvornijih računala.

Grafenski tranzistor mogao bi teoretski raditi i brže i na višim temperaturama u odnosu na klasični silicijski.

Grafen je krajnje lak nanomaterijal. Zbog krajnje male gustoće gotovo je proziran. Krajnje je fleksibilan i ujedno je najjači materijal u prirodi, 200 puta veće otpornosti od čelika. Vrlo su mu povoljna i nevjerojatna elektronička, kemijska, magnentna, optička i biomedicinska svojstva. Poboljšava mehanička svojstva proizvodima gdje je primijenjen.[2]


 

 

OPĆA DEKLARACIJA O LJUDSKIM PRAVIMA – Članak 19.
Svatko ima pravo na slobodu mišljenja i izražavanja; to pravo uključuje slobodu zadržavanja mišljenja bez uplitanja i slobodu traženja, primanja i širenja informacija i ideja putem bilo kojeg medija i bez obzira na granice.

Objava Ako cjepiva ne štite od virusa, koja je onda njihova svrha? pojavila se prvi puta na Transformacija Svijesti.


Viewing all articles
Browse latest Browse all 441

Trending Articles


Zabranjena jabuka 64. I 65. epizoda!


KENO SISTEM 15,4,4,10


Napusteni andjeo - epizoda 156


Ludi od ljubavi - epizoda 4


Folk - epizoda 3


Vrati moju ljubav - epizoda 22


Bolji zivot - epizoda 47


Martina Sedlić


Kradljivac srca - epizoda 52


Magicna privlacnost - epizoda 56